سلام به همه شما کاربران عزیز و محترم پی اس دی علی

توی این پست براتون بجای اینکه بیام چندتا پست بزارم و حجم سایت رو بالا ببرم و وقت خودمم هدر نره چهار مرورگر خوب و قدرتمند را براتون آوردم که سعی کردم تا به این لحظه آخرین نسخه این مرورگرها رو در اختیارتون قرار بدم . اما چیزی که میخوام بهتون بگم اینه که بهترین و مناسب ترین بروز رسانی اینه که از داخل خود نرم افزار بروز رسانی کنید تا اینکه بیاین دنبال سایت معتبر بگردین و حالا اون سایت آیا اخرین نسخه رو گذاشته باشه یا نزاشته باشه  و اینجور مسائل . پس بهتره یه نسخه از مرورگر ها رو داشته باشید و اتوماتیک از خود برنامه هر چند روز یکبار آپدیت کنید تا اخرین بروزرسانی اون مرورگر رو داشته باشید .

حالا سعی میکنم هربار این مطلب و لینک دانلود های این مطلب رو بروز رسانی کنم ولی عرض کردم همیشه سعی کنید بهترین و مناسب ترین ها رو انتخاب کنید .پس اگر یه موقع کوتاهی در بروزرسانی این مطلب داشتم بنده رو عفو بفرمایید و دلیلش هم اینه که بتونم بجای وقت گذاشتن بیجا برای لینک این مطلب ، روی مطالب بعدی سایت وقت بزارم و برای شما کاربران عزیز و محترم بهترین ها رو بیارم .

پی اس دی علی رو به دوستان خودتون معرفی کنید .

کوچیک شما : علی

پی اس دی علی مرجع کامپیوتر و گرافیک || PSDAli Computer and Graphic

چهار برنامه طراحی قدرتمند

چهار مرورگر قدرتمند

غیرفعال کردن ویندوز 10

دانلود برنامه Pichon

رو ,مطلب ,مرورگر ,سایت ,وقت ,نسخه ,این مطلب ,اس دی ,دی علی ,ها رو ,بروز رسانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درس و مدرسه آپ سریال | فیلم و سریال alinezami3 فروشگاه اینترنتی فایل مارکت مطالب اینترنتی مشاوره دکتر بالاوندی توليد کننده نرم افزارهاي حسابداري عاشق استانبول سرزمین تیزهوش ها fimimaslo